Płatność

100% Bezpieczna Płatność

Visa
Karta MasterCard
American Express
PayPal
Zapłać z apple
Google Pay
Visa, Mastercard, Amex, Google/Apple Pay...

karta debetowa/kredytowa

Za zamówienia możesz zapłacić kartą debetową lub kredytową za pośrednictwem bezpiecznej bramki płatności Stripe, oprócz Apple i Google Pay.

Aby dokonać płatności za pośrednictwem Apple lub Google Pay należy przetworzyć zamówienie z przeglądarki z włączoną opcją i postępować zgodnie z krokami wskazanymi podczas procesu zakupu.

Globalny procesor płatności

PayPal

PayPal to najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób dokonywania płatności online. Po uzupełnieniu informacji o zamówieniu zostaniesz przekierowany do PayPal, aby natychmiast zapłacić za zamówienie. Możesz zapłacić za pomocą konta PayPal lub bez konta za pomocą karty debetowej/kredytowej. Nie pobieramy opłat ani żadnych prowizji za płatności w systemie PayPal. Do dyspozycji Płatność w 3 ratach bez odsetek.

Płatność dla Dealera

Za pobraniem

Za zamówienie można zapłacić gotówką przy odbiorze, jeśli adres dostawy to Półwysep Hiszpania lub Baleary. Aby wybrać tę metodę płatności, podczas realizacji zamówienia należy wskazać adres dostawy oraz wybrać metodę wysyłki: „Pilne 24-godzinne pobranie Correos Express”. Na koniec zapłać dostawcy gotówką.

Wolisz nas odwiedzać?

sklep

Calle Lucio del Valle 12, Madryt, Hiszpania

LV 10:14 do 15:19 i od XNUMX do XNUMX wieczorem |  S 10:14 do XNUMX:XNUMX

sklep PingaOculto
Global Express Delivery

Gdziekolwiek na świecie

14-dniowy okres Zwrotu

Do 14 dni kalendarzowych

3 Lata Gwarancji

Szybkie i wydajne zarządzanie

100% Bezpieczna Płatność

PayPal/MasterCard/Visa