Najczęstsze zapytania

Najczęściej zadawane pytania

Nasze produkty przeznaczone są do wszyscy ci ludzie, którzy muszą ukryć rozmowę lub słuchać niewykrywalnych przed innymi ludźmi. Najczęstsze profile klientów to: Studenci do egzaminów, Firmy ochroniarskie, Konflikty pracownicze, Dowody sądowe, Aktorzy, Prezenterzy...

Najprawdopodobniej tak, ponieważ Wysyłamy praktycznie do każdego kraju na świecie. Możesz sprawdzić więcej informacji tutaj lub skontaktuj się z nami.

Nasze przesyłki są 100% dyskretny. Pakiet nie posiada jakichkolwiek oznaczeń lub etykiet wysyłkowych wskazujących na jego zawartość. Ponadto niosą zamknięcie na klej otwierać i ponownie zamykać.

Mamy Pilne przesyłki z dostawą w ciągu 24 godzin do Hiszpanii, 2-4 dni w Europie i 3-6 dni do reszty świata. więcej informacji tutaj.

Otrzymasz e-mail z tematem „Notatka dodana do zamówienia…” z linkiem i numerem przesyłki. Jeśli nie otrzymałeś go w ciągu 48 godzin, nie wahaj się z nami skontaktować.

Tak, przy zamówieniu proszę wybrać opcja odbioru w sklepie

Możesz również poprosić o dostawa na poczcie Hiszpania. Musisz tylko podać adres urzędu (można go znaleźć na Mapy Google) e wskazać w polu „Uwagi do zamówienia”. że przesyłka jest do Correos.

Metody płatności dostępne w sieci to karta debetowa/kredytowa, PayPal i płatność przy odbiorze (dostępne tylko na Półwyspie Hiszpańskim). Możesz sprawdzić więcej informacji tutaj.

Tak, wszystkie produkty mają Minimum 2 lata gwarancji, z możliwością przedłużenia na mocy przepisów do 3 lat w przypadku Hiszpanii.

Oczywiście! Oferujemy różne kanały komunikacji abyś mógł się z nami skontaktować, abyśmy mogli zaoferować Ci porady lub pomoc, gdy otrzymasz produkt.

Musisz skontaktować się z nami jak najszybciej dowolnym kanałem komunikacji, abyśmy mogli zmodyfikować adres w naszym systemie.

Musisz skontaktować się z nami jak najszybciej dowolnym kanałem komunikacji, abyśmy mogli zmodyfikować produkt w zamówieniu.

Aby zwrócić produkt, musisz skontaktuj się z nami mailowo w ciągu 14 dni wskazując numer zamówienia i jego przyczynę. Możesz zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat polityki zwrotów tutaj.

Czy potrzebujesz więcej pomocy?

kontakt

Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, aby wypełnić ten formularz.
Wolisz nas odwiedzać?

sklep

Calle Lucio del Valle 12, Madryt, Hiszpania

LV 10:00 do 14:00 i 15:00 do 19:00 |  S 10: 00 14: 00

*Dni świąteczne zaktualizowane w Mapach Google

sklep PingaOculto
Global Express Delivery

Gdziekolwiek na świecie

14-dniowy okres Zwrotu

Do 14 dni kalendarzowych

3 Lata Gwarancji

Szybkie i wydajne zarządzanie

100% Bezpieczna Płatność

PayPal/MasterCard/Visa