Wysyłka

Szybkie i dyskretne dostawy

Dyskretna wysyłka

Przesyłki są całkowicie dyskretne i nie można poznać ich zawartości ani po opakowaniu, ani po etykiecie wysyłkowej. Dodatkowo opakowania posiadają naklejkę, dzięki której wiadomo, czy były otwierane.

Poczta lub MRW

Dla przesyłek z Hiszpanii, Półwyspu i Balearów jako adres dostawy można wskazać Urząd Pocztowy (dane w Mapy Google lub na stronie Correos: Lokalizator biura) lub MRW (Lokalizator biura). Pamiętaj, aby podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, aby otrzymać SMS, kiedy możesz go odebrać. Przesyłki do urzędów mają takie same czasy doręczenia.

En PingaOculto Nasze zamówienia powierzamy najlepszym firmom logistycznym na rynku, oferującym Pilną Wysyłka w rozsądnej cenie na terenie całego świata.

Ekspresowa poczta
Logo MRW
Logo Poczty
DHL Express

Hiszpania

Półwysep

Dostawa następnego dnia roboczego, jeśli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy przed godziną 16:00. Jeżeli nastąpi to później, termin ulega przedłużeniu o 24 godziny robocze.

Dostawa następnego dnia roboczego, jeśli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy przed godziną 17:30. Jeżeli nastąpi to później, termin ulega przedłużeniu o 24 godziny robocze.

*Jeśli kwota bez wysyłki jest mniejsza niż 20 €, zostanie wysłana przez Correos Express.

Dostawa przed godziną 14:00 następnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy przed godziną 17:30. Jeśli zostanie to zrobione później, wydłuża się o 24 godziny robocze.

Dostawa w sobotę, jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00 w piątek. Jeśli zostanie złożony później, zostanie wysłany następnego dnia roboczego i dostarczony następnego dnia roboczego. 

Taki sam czas dostawy jak w trybie „Pilne 24H MRW 19:00”, ale po dostarczeniu paczki całkowity koszt zamówienia zostanie zapłacony dostawcy w gotówce.

Dostawa w ciągu maksymalnie 2 godzin od złożenia zamówienia w sklepie znajdującym się pod adresem Calle Lucio del Valle 12, Madryt, Hiszpania. Harmonogram: poniedziałek piątek 10:14 do 15:19 i od XNUMX do XNUMX wieczorem |  soboty 10:14 do XNUMX:XNUMX

Baleary

Dostawa w ciągu 24-48 godzin roboczych, jeśli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy przed godziną 16:00. Jeżeli nastąpi to później, termin ulega przedłużeniu o 24 godziny robocze.

Taki sam czas dostawy, jak w trybie 24-48 godzin, ale po dostarczeniu paczki całkowity koszt zamówienia zostanie zapłacony dostawcy gotówką.

Islas Canarias

Dostawa w ciągu 2-6 dni roboczych przesyłką certyfikowaną. Ponieważ wszystkie paczki muszą przejść odprawę celną, na czas dostawy mogą mieć wpływ zatory celne.

Dostawa w ciągu 48-72 godzin roboczych, jeśli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy przed godziną 16:00. Jeżeli nastąpi to później, termin ulega przedłużeniu o 24 godziny robocze.

*W zamówieniu należy podać DNI lub CIF.

Ceuta i Melilla

Dostawa w ciągu 4-8 dni roboczych przesyłką certyfikowaną. Ponieważ wszystkie paczki muszą przejść odprawę celną, na czas dostawy mogą mieć wpływ zatory celne.

Portugalia

Dostawa następnego dnia roboczego, jeśli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy przed godziną 17:30. Jeżeli nastąpi to później, termin ulega przedłużeniu o 24 godziny robocze.

Dostawa przed godziną 17:30 następnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy przed godziną 18:00. Jeśli zostanie to zrobione później, wydłuża się o 24 godziny robocze.

Europa

Dostawa w ciągu 2-5 dni roboczych certyfikowaną wysyłką ze śledzeniem.

Dostawa w ciągu 24-48 godzin roboczych, jeśli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy przed godziną 16:00. Jeżeli nastąpi to później, termin ulega przedłużeniu o 24 godziny robocze.

*90% przesyłek dostarczanych w ciągu 24 godzin roboczych

Cały świat

Dostawa w ciągu 7-14 dni roboczych certyfikowaną wysyłką ze śledzeniem.

Dostawa w ciągu 2-7 dni roboczych za pośrednictwem DHL Express ze śledzeniem.

*Koszty celne pokrywa kupujący. DHL zajmie się wszystkimi formalnościami szybko i dokładnie, aby zapewnić terminową dostawę i uniknąć opóźnień.

Global Express Delivery

Gdziekolwiek na świecie

14-dniowy okres Zwrotu

Do 14 dni kalendarzowych

3 Lata Gwarancji

Szybkie i wydajne zarządzanie

100% Bezpieczna Płatność

PayPal/MasterCard/Visa